מרגישים את השינוי באוויר

העולם שלנו משתנה כל הזמן, עד שאתה בטוח שהשגת את הגרסה האחרונה, אתה כבר צריך להוריד עדכון. שיתפת קישור בפייסבוק וזה כבר חדשות ישנות, לא פלא שהמותגים חשים מאויימים.

במנטה אנחנו מאמינים שהדבר היחיד שאתה יכול לסמוך עליו זה השינוי, אנחנו יודעים שאם אתה יכול לשלוט בשינויים, אתה נחשף לעולם בלתי מוגבל של הזדמנויות. וזה מה שאנחנו עושים, יחד איתך אנחנו מוצאים את שיווי המשקל שלך בים השינויים הסובב אותנו.

גם החברה החרדית עוברת שינויים מרחיקי לכת, האינטרנט, הסמארטפונים וההתקדמות הטכנולוגית חודרים אט אט ומעניקים כלים חדשים ויעילים מתמיד. זה הזמן לנצל את ההזדמנויות ולהוביל את המותג שלך להצלחה.

כך התחלנו

הקמנו את המשרד בשנת 2008 כדי להעניק ללקוחותינו פרסום מקצועי ופורץ דרך מצד אחד ויחס אישי ביאה למשרד בוטיק. הצוות במנטה מגיע ממשרדי הפרסום הגדולים במגזר ומביא את הניסיון והקילומטרז' המקצועי מהטובים ביותר.

אחת התופעות בה נתקלנו במשרדי הפרסום הגדולים היא הקשר בין גודל התקציב והיחס לו זוכה הלקוח. זו הסיבה שחברנו יחד והקמנו את מנטה, על מנת לספק גם ללקוחות בעלי תקציב פרסום סטנדרטי יחס ומקצועיות להם זוכים רק העסקים הגדולים.

והיום

כיום, לאחר כ6 שנות פעילות אנו גאים לומר כי לאורך הדרך הצלחנו להביא ללקוחותינו את התוצאות להם ביקשו להגיע תוך הענקת יחס אישי ותחושה של משרד בוטיק.

בין לקוחותינו ניתן למנות גופים גדולים ומוכרים במשק, להם ביצענו פעילויות רבות, שונות ומגוונות גם כאשר גודלו של תקציב הפרסום הצר את צעדינו.

חריף ומרענן

אתם מוזמנים להצטרף ללקוחותינו המרוצים ולהתחיל לפנות אל לקוחותיכם בפרסום חריף ומרענן.