דיאטות פוגעות בחילוף החומרים וגורמות לגוף שלכם לשרוף פחות ופחות קלוריות.
זאת הסיבה שלמרות כל הדיאטות שעשיתם הגוף שלכם עדיין אוגר שומן בהתמדה.

תוך כמה דקות תוכלו להבין מהו הפיתרון האמיתי לעודף משקל ואכילת יתר ששינה את החיים לכל כך הרבה אנשים.

בואו תגלו
איך זה קורה >

נגן וידאו

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר לתיאום שיחת אבחון ובדיקת התאמה ללא עלות וללא התחייבות
נשים יטופלו ע״י מאמנת מוסמכת וגברים ע״י מאמן מוסמך

הגורם העיקרי להשמנה

לאדם שיש קושי לנהל משקל יש כשלים (אחד או יותר) בהתנהלות התזונתית, חלקם לא יודעים לזהות שאלו הם גורמי ההשמנה שלהם ומחפשים פתרונות בדיאטות קסם שרק פוגעות במטבוליזם ומחמירות את הבעיה. חלקם (הקטן) מזהים (ולא תמיד את כל הכשלים) אבל ממש לא יודעים איך להשתלט עליהם מה שגורם להם לתסכול מתמשך.

כל עוד לא פותרים את הכשלים ויוצרים במקומם הרגל התנהלות חדש ונוח, שום דיאטה לא יכולה לעזור וגם לא כוח רצון ולא דיקור, לא מדרסים, מדבקות או גלולת פלא – למעשה כל פתרון שינסה לפתור את עודף המשקל בלי לטפל ב״גורם ההשמנה״ רק יגרום לתסכול נוסף.

בניית שגרה נוחה ונכונה

תראו, כולם כבר יודעים שהסיבה לעודף המשקל שונה אצל כל אחד. אין פתרון אחד שמתאים לכולם, לכן אנחנו עובדים באופן אישי עם כל אחד ואחת, לפי הכשלים שזיהינו,  התהליך הוא קל ונוח, בלי רעב ובלי חשקים, ולא צריך משמעת של סיירת.

לאחר שזיהינו את הכשלים, למשל אדם שלא היה מנשנש אבל הארוחות שלו היו ענקיות. איתו עבדנו על טכניקות של להקטין את הארוחות (בלי לשנות כמעט את הרכבם) תוך פחות מחודש הוא הרגיש שכבר אין לו צורך בארוחות גדולות והוריד 20 ק״ג ב-4 חודשים.

לעומתו לקוחה אחרת כמעט ולא אכלה ארוחות מסודרות וכל היום נשנשה. במקום להגיד לה לא לנשנש מה שלא היה עובד. עבדנו יחד איתה כדי להכניס סדר ליום מבחינת מרכיבי התזונה החשובים. תהליך שהעלים לגמרי את החשקים לנישנושים שבעקבותו היא ירדה 11 ק”ג ב-3 חדשים. בלי להתאפק או להשתמש בהרבה “כוח רצון”. זה לב העניין כשמטפלים בשורש הבעיה, עודף המשקל נעלם בלי מאמץ. ולאחר שסיגלנו לעצמנו שיגרה נוחה שכיף לחיות איתה אין לנו צורך לשנות, והתוצאה נשמרת.,

אחד היתרונות בתהליך שלנו הוא המראה המוצק שנשאר לאחר הירידה במשקל,כתוצאה מחיזוק מסת השריר, שגורמת לגוף להיות יעיל יותר, ולשרוף שומן במקום לאגור.

ליווי אישי

אז אם נמאס לכם  מרכבת ההרים הזאת, מלשנוא את עצמכם במראה, מלפחד לעלות על המשקל, נקיפות מצפון, חוסר בטחון והבטחה לעצמכם ש"מחר נתחיל דיאטה".  ואתם באמת רוצים שינוי אמיתי – השאירו לנו פרטים, ואחת המאמנים/מאמנות יחזרו אליכם לתאום שיחת אבחון ובדיקת התאמה ראשונית לתוכנית ללא עלות וללא התחייבות.

אפשר לקיים את הפגישה באונליין או בפגישה פרונטלית. בפגישה הזו תקבלו כבר את השלב הראשון בתוכנית. הגדרת המטרות שלכם – כמה תרצו לרדת ואבחון של הכשלים שמונעים מכם את הירידה במשקל. לאחר מכן המאמן יציג תוכנית מותאמת אישית שתשיג את המטרות שלכם בחודשים הבאים, מה צריך לעשות ובדיוק איך היא תעבוד. לאחר מכן יקרו אחד משני התרחישים הבאים: הראשון הוא שאתם תגידו “נפלא, מתי מתחילים?” במקרה הזה המאמן יתחיל לעבוד אתכם באופן מיידי להשגת התוצאות שלכם.

השני הוא שתגידו “זה נשמע לי טוב, נראה לי שאני איישם את זה בעצמי.” במקרה כזה אנחנו ניפרד כידידים. מי יודע אולי נתחבר בשלב מאוחר יותר. עכשיו אתם בטח סקרנים לדעת מהי ההשקעה בתוכנית. כמו שהסברתי קודם, התוכנית הזו תפורה באופן אישי לכל אחד ואחד מהמשתתפים.

מדובר בליווי אישי ואינטנסיבי שכל אחד ואחת מקבלים, ליווי שדורש זמן ותשומת לב של המאמן. לכן אם אתם מהססים או לא בטוחים שאתם רוצים להשקיע בעצמכם ולעשות שינוי אחת ולתמיד, עדיף שלא תפנו אלינו. לעומת זאת אם אתם רוצים להיכנס לתהליך מואץ של שינוי הרגלים והסרת המשקל עדיף לא לשבת על הגדר השאירו לנו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם.

נבחרה אחת משמונה התוכניות המובילות בארץ לירידה במשקל,
כפי שפורסם בעיתונות ובמדיה בשנים האחרונות.

גלריה

מרוצים
וממליצים

כל השמות אמיתיים והטלפונים אצלנו,
אפשר לבקש מס׳ ולהתקשר!

לפרטים וקבלת שעת יעוץ ללא עלות
לזיהוי הכשלים לירידה במשקל

הטופס נשלח בהצלחה
תודה רבה